SEO, Performans Pazarlama, Dönüşüm Optimizasyonu

Global Seo

Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada Google aramalarında potansiyel müşterilerinize ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz.

Global Seo

Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada Google aramalarında potansiyel müşterilerinize ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. SEO en kalıcı, uzun vadede yatırım maliyeti en uygun ve ticari olarak dönüşümü en etkili bir dijital silahtır. Yurtdışına satış yapmanın ne kadar önemli olduğunu aşağıdaki rakamlar oldukça etkili bir şekilde ifade etmektedir.

 

  • Türkiye’de bir ekmek bir TL ve asgari maaş ise 1404 TL. Avrupa’nın birçok ülkesinde bir ekmek 1 Euro ve asgari maaş 1400 euro civarında. Buradan yola çıkarak ürünlerinizin fiyatlarını TL’den Euro’ya çevirdiğinizde 3,8 kat kar marjı oluşmaktadır.

  • Tüm Avrupa’da yaşayan insanların %70’i yani 565 milyon kişi aktif internet kullanmaktadır. Ve internet kullanan her iki kişiden biri internetten alışveriş yapmaktadır.

  • Avrupa’da 229 milyon evde internet bağlantısı vardır. Ve her evde ortalama yıllık 2 bin Euro internette alışveriş yapılmaktadır.

  • Avrupa’nın eTicaret hacmi 450 milyar Euro’ya ulaşmıştır. Geleneksel perakendenin içinde online ticaret hacmi %6’ya tekabül etmektedir. Bu rakam, Türkiye eTicaret pazarının 90 katı büyüklüğündedir.

  • Fransa’nın 67 milyar Euro, Almanya’nın 80 milyar Euro, İngiltere’nin ise 142 milyar Euro eTicaret hacmi vardır. Bu 3 dev ülkenin eTicaret hacmi bütün Avrupa’nın %60’ına denk gelmektedir.

TEKLİF İSTE