SEO, Performans Pazarlama, Dönüşüm Optimizasyonu

Kurumsal SEO

Kurumsal bir internet sitesi sahibi SEO ile web sitesine gelen kullanıcı sayısını artırabilir. Potansiyel müşteri adaylarına ürünlerini ya da hizmetlerini pazarlayabilir, kendisini tanıtabilir ve yaptığı işlerle ilgili bilgilere vererek gelir elde edebilir.

Kurumsal SEO

Sahip olduğunuz kurumsal sitenizin arama motorları tarafındaki başarılarını arttırmak için, site içi ve site dışı yapılan tüm çalışmaların bütünüdür. Kurumsal bir internet sitesi sahibi SEO ile web sitesine gelen kullanıcı sayısını artırabilir. Potansiyel müşteri adaylarına ürünlerini ya da hizmetlerini pazarlayabilir, kendisini tanıtabilir ve yaptığı işlerle ilgili bilgilere vererek gelir elde edebilir.

 

 

Site içi seo analizi 3 aşamadan oluşur;

 

1. Yazılımın İncelenmesi;

Web sitesi Yazılım ekibimiz tarafından detaylı olarak incelenir. Yapılacak bu inceleme neticesinde Google botlarının siteyi indexleme aşamalarında herhangi bir sorun ile karşılaşıp karşılaşmaması durumu incelenir. İnceleme sonucunda hatalı görülen alanlar tespit edilerek gerekli düzeltmeler yapılır.

 

2. Tasarımın İncelenmesi;

Web sitesi ön yüz geliştiricilerimiz tarafından incelemeye alınır. Tasarımsal açıdan sorunlar aşama aşama tespit edilir. Tespit edilen sorunlar birer birer düzeltilir. Düzeltilen yerler belirli bir süre test edilir. Yapılacak olan testler sonucunda hatalı görülen alanlar tekrar düzenlenir. Testlerin başarılı bir şekilde tamamlanması sonucunda çalışmalar bir sonraki aşamaya geçer.

 

3. İçerik Optimizasyonu;

Web Sitesi uzman editörlerimiz tarafından içerik incelemesine alınır. Site içerisinde yer alan tüm yazılar baştan sona incelenir. Site içerisinde yer alan kategori, ürün ve marka yapısı detaylı olarak incelenir. Bu yapı incelenirken web sitesinin hitap ettiği alanda ki uygun yapıya getirilir. Web sitesinin hitap edeceği alana uygun hale gelme durumu kontrol edilir ve test aşamasına alınır. Testler bittikten sonra gerekli görülen yerlere düzenlemeler yapılır.

Site içerisinde ki içeriklerin kategori, marka ve ürünlere uygun olarak tamaman özgün içerikler ile web sitesi içerik optimizasyonu tamamlanır.

 

 

TEKLİF İSTE