SEO, Performans Pazarlama, Dönüşüm Optimizasyonu

Lokal SEO

Yeni ekonomi ile birlikte rekabette bir adım önde olabilecekleri yepyeni bir saha var; “Lokal SEO” ya da diğer adıyla ‘’Yerel SEO’’. Normal şartlar altında maddi olarak asla yarışamayacağınız dev rakipleriniz ile Lokal SEO’nun fırsatlarından faydalanarak rekabet edebilirsiniz.

Lokal SEO

Semt esnafının en önemli sorunu, dev firmalarla rekabette yaşadıkları büyük sorunlar. Fakat yeni ekonomi ile birlikte rekabette bir adım önde olabilecekleri yepyeni bir saha var; “Lokal SEO” ya da diğer adıyla ‘’Yerel SEO’’. Normal şartlar altında maddi olarak asla yarışamayacağınız dev rakipleriniz ile Lokal SEO’nun fırsatlarından faydalanarak rekabet edebilirsiniz.   

Birçoğumuz Google aramalarımızda çok gerekmedikçe ikinci sayfaya bakmayız. Bu nedenle lokal aramalarda potansiyel hedef müşterilerinizin karşısına çıkmak, en az ödediğiniz kira kadar önemlidir. Çünkü kira ödediğiniz yer, müşterilerinizin rahat erişebileceği bir yerdir. Web sitenizin fiziksel dükkanınızdan hiç bir farkı yoktur. Üstelik 7/24 çalışır ve sizin için sürekli potansiyel müşterilerinize bilgilendirme yapar.

Gece dişimiz ağrıdığında en yakın diş kliniğini, acil bir terziye ihtiyacımız olduğunda en yakın terziyi, özel sorunlarımız için psikoloğa gitmek istediğimiz durumda en yakın psikolojik danışmanlık merkezini vs daha sayılamayacak birçok konuda Google’da arama yaparız. Ve Google’da ilk sayfada gördüğümüz şirketleri önemseriz.

İşletmenizi internetin en işlek caddesi Google’ın ilk sayfasına taşıyın, kazanın!

TEKLİF İSTE