SEO, Performans Pazarlama, Dönüşüm Optimizasyonu

Performans Pazarlama

Amacınızın para kazanmak olduğunun farkında olarak dönüşüm oranlarını en etkili bir şekilde optimize ediyoruz. Kurumsal sitenizi ya da eTicaret sitenizi direkt hedef kitleniz ile buluşturuyor, satışlarınızı katlıyoruz.

Criteo Remarketing

Reklama bir bütçe harcıyorsunuz ve amacınız bir koyup daha fazlasını almak. Dolayısıyla sitenize çektiğiniz rafine hedef trafiğe tekrar tekrar reklam gösterek reklam yatırımınızın dönüşümünü arttırabilirsiniz. Bırakın potansiyel müşteri adaylarınız sizin her yere reklam verdiğinizi düşünsün. Sitenize gelip satın alma yapmayan müşteri adaylarınıza yeniden reklam göstermek dönüşüm oranlarınızı arttırır.


Facebook & Instagram

İyi görsel her zaman satar. Görselleştirilmiş içerikler Instagram ve Facebook’un algoritmasında daima daha etkili dönüş almaktadır. Ayrıca, görselleştirilmiş içerikler devamlı dinamik ve değişen
haber akışında çok daha verimli etkileşim almaktadır. Bu sebeple hedef müşteri kitlenizin dikkatini daha fazla çekmek mümkün hale gelir. Beyin görsel mesajları daha iyi algılar. Ne tür reklam verdiğinizin önemi olmaksızın mutlaka görselleştirilmiş olması çok ama çok önemlidir.
Instagram ve Facebook’ta reklam yaparken hedef müşteri kitlenizin her tıklaması için bir bedel ödeyeceğinizin farkında olmalısınız. Bu sebeple yapılan tüm reklamları hedef kitleye yönelik yaparak harcanan bütçenin son kuruşuna kadar en verimli şekilde kullanmak olmazsa olmazdır.


Google Adwords

Google’da çeşitli reklam yapma biçimleri vardır. Search, alışveriş, görüntülü reklam ağı, yeniden pazarlama, mail içinde ve video reklamları gibi… Sitenizin Google reklam platformlarında hedef kitlenize en uygun dönüşümlerle potansiyel müşteri adaylarına ulaşması, reklam kampanyalarınız için gerektiği durumda görseller tasarlanıp, hesapların optimize edilmesi, Koza Digital dijital pazarlama takımı tarafından uygulanmaktadır.


Performans Pazarlaması Nedir?

Satış veya fırsat/talep oluşturmak amacıyla, Google Adwords, Yandex Reklamları, Facebook/Instagram Reklam ve Criteo Remarketing araçları kullanılarak kurgulanan bir dijital pazarlama disiplinidir. Gelişen internet ile birlikte kullanıcılar artık daha fazla online olmaya ve tüm ihtiyaçlarını, meraklarını internet kullanarak gidermeye başladı. Bu sebeple etkin bir dijital pazarlama stratejisi ile kullanıcı etkileşimini maximum verimlilikte tutmak markalar ve şirketler için kaçınılmaz bir son.

TEKLİF İSTE