SEO, Performans Pazarlama, Dönüşüm Optimizasyonu

Performans Pazarlaması Nedir?

Satış veya fırsat/talep oluşturmak amacıyla, Google Adwords, Yandex Reklamları, Facebook/Instagram Reklam ve Criteo Remarketing araçları kullanılarak kurgulanan bir dijital pazarlama disiplinidir.

Performans Pazarlaması Nedir?

Satış veya fırsat/talep oluşturmak amacıyla, Google Adwords, Yandex Reklamları, Facebook/Instagram Reklam ve Criteo Remarketing araçları kullanılarak kurgulanan bir dijital pazarlama disiplinidir. Gelişen internet ile birlikte kullanıcılar artık daha fazla online olmaya ve tüm ihtiyaçlarını, meraklarını internet kullanarak gidermeye başladı. Bu sebeple etkin bir dijital pazarlama stratejisi ile kullanıcı etkileşimini maximum verimlilikte tutmak markalar ve şirketler için kaçınılmaz bir son.

 

Diğer yandan dijital pazarlamaya bütçe harcarken nereden ne kadar dönüşüm geldi bunları bilmek zorundayız. Bundan dolayı adwords dönüşüm kodu, adwords remarketing kodu, analytics kodları, Facebook pixel kodları, Criteo izleme kodları; sepete ekleme, üyelik, sipariş, arama, ürün görüntüleme fonksiyonları dahil olmak üzere sitenize implemente edilip çalışır hale getirilmek zorundadır.  

 

Sonuç olarak; Koza Digital’in tecrübeli ekibi sitenize rafine trafik çekerek remarketing datasını genişletip en etkin dönüşüm almanızı sağlar ve yatırımın geri dönüşünü en verimli şekilde alarak yaptığınız işten tat alırsınız.   

 

 

TEKLİF İSTE