SEO, Performans Pazarlama, Dönüşüm Optimizasyonu

Seo

Dünyanın en kalabalık caddesi olan Google'da, mağazanızı daha belirgin hale getirmenin adına SEO denir. Artık organik trafik çekmeden bir eTicaret sitesinin ya da talep üreten bir kurumsal sitenin kar etmesi neredeyse imkansız hale geldi. Yükselen maliyetler ve artan rekabet sebebiyle organik aramalarda yerinizi şimdiden alın!

Seo Nedir?

En modern hali ile seo’yu özetleyecek olursak;
Her gün on binlerce insanın geçtiği bir devasa caddede dükkân kiralamak için on binlerce lira kira ödeme dönemi kapanıyor. İnternetin devasa caddesi Google aramalarında çok daha ucuza yer bularak 100 kat daha fazla gelir elde etmenin adına SEO denir.


Seo Analizi

Anahtar Kelime Analizi

  • Sektördeki rakiplerinizin listelendiği kelimelerin analizi yapılır.

  • Organik arama sonuçları yapılır, rakipleriniz olabilecek tim siteler incelenir ve kelimeler analize alınır.

  • Kategori bazlı anahtar kelimeler araştırılır.

  • Yapılan araştırmalar neticesinde anahtar kelimeler potansiyel arama gruplarına göre sınıflandırılır.

 


eTicaret Seo

eTicaret SEO’su tamamen bir strateki işidir. Güçlü bir odaklanma, iyi bir ekip ve pazarlama disiplini gerektirir. Biz eTicaret SEO işini aşağıdaki gibi ele alıyor, kesin sonuca odaklanıyoruz; daha fazla oganik trafik, daha fazla dönüşüm ve daha fazla organik ciro.


Kurumsal SEO

Sahip olduğunuz kurumsal sitenizin arama motorları tarafındaki başarılarını arttırmak için, site içi ve site dışı yapılan tüm çalışmaların bütünüdür. Kurumsal bir internet sitesi sahibi SEO ile web sitesine gelen kullanıcı sayısını artırabilir. Potansiyel müşteri adaylarına ürünlerini ya da hizmetlerini pazarlayabilir, kendisini tanıtabilir ve yaptığı işlerle ilgili bilgilere vererek gelir elde edebilir.


Global SEO

Sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada Google aramalarında potansiyel müşterilerinize ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi tanıtabilirsiniz. SEO en kalıcı, uzun vadede yatırım maliyeti en uygun ve ticari olarak dönüşümü en etkili bir dijital silahtır. Yurtdışına satış yapmanın ne kadar önemli olduğunu aşağıdaki rakamlar oldukça etkili bir şekilde ifade etmektedir.


Lokal SEO

Semt esnafının en önemli sorunu, dev firmalarla rekabette yaşadıkları büyük sorunlar. Fakat yeni ekonomi ile birlikte rekabette bir adım önde olabilecekleri yepyeni bir saha var; “Lokal SEO” ya da diğer adıyla ‘’Yerel SEO’’. Normal şartlar altında maddi olarak asla yarışamayacağınız dev rakipleriniz ile Lokal SEO’nun fırsatlarından faydalanarak rekabet edebilirsiniz.

TEKLİF İSTE